Honlap
Webhely térkép
Főmenü
Honlap
Kézimunka
Kreatív
Gyerekeknek
Videók
Események
Könyvajánló
Lelőhelyek
Ez + Az
>>> Fórum
Képtár
Linkajánló
Adok - Veszek
Letöltések
Hírforrások
Kapcsolat
Keresés
Webhely térkép
Blog
Új Kreatív Blog
Bejelentkezés
Felhasználónév
Jelszó
Jegyezze meg!
Elfelejtette a jelszavát?
Elfelejtette a felhasználónevét?
Regisztráció
Hírlevél
Iratkozz fel te a hírlevelünkre, hogy rendszeresen értesülj milyen újdonságokkal várunk téged a kreatív-kézimunka.com oldalon.
HTML formátum?
Listára felíratkozottak és hírlevelet nem kapók figyelmébe: http://www.kreativ-kezimunka.com/component/content/article/569-hirlevelre-feliratkozottak-figyelem.html
Új letöltések
A kesztyűkötés technikája
Kesztyűszemszámoló táblázat
Horogoló- és kötőtű táblázatok
Német-Magyar Szabászati szótár
Német-magyar mini kötős szótár
Névnap
Ma 2012. február 05., vasárnap,
Ágota
és
Ingrid
napja van. Holnap
Dorottya
és
Dóra
napja lesz.
Countries
83.2%
HUNGARY
6.1%
ROMANIA
2.4%
UNITED STATES
1.7%
SLOVAKIA
0.9%
GERMANY
Visitors
Today:
779
Yesterday:
969
Last week:
7186
This month:
4715
Last month:
32082
Total:
321026
KreativShop
www.KreativShop.ro
Webhely térkép
Főmenü
Honlap
Kézimunka
Patchwork-Foltvarrás
Tavaszi párna
Hullámos kunyhó blokkos párna
Duplaszélforgós párnák
Szélforgós edényfogók - gyors technikával
Szíves babatakaró
Egyszerű babatakaró négyzetekből
Szélforgós babakocsi takaró
Babakocsi takaró
Rojtos foltos - rag quilt
Táska maradékokból
Foltvarró sablonok készítése
Nagymama virágoskertje patchwork
Fotelhuzat farmer maradékokból
Edényfogók
Foltos Kisszótár
Bevezetés a foltvarrásba
Varrás ami nem fotlvarrás
Ceruza illetve kötőtű tartó
Illatos szívecskék
Tyúkocska és virág - varráshoz
Csuklóra csatolós tűpárna
Fogókesztyűk
Ferdepánt készítés
Szalagszövéssel díszitett tányéralátét
Piperetáska S/M/L méretben
Kötés
Sok csavarásos pulcsi
Levélmintás sál
Leveles csipke sál
Sárga kötött top
Narancsos nyári top
Csipke kardigán kislányoknak
Férfi mellény
Kendőcske
Virágos pulcsi
Kötött kalapka
Kislány poncsó
Átkötős kardigán pillangókkal
Mellény szalagfonalból
Csíkos sapka, sál és kesztyű
Kék kesztyű
Kék sapka
Csúcsos sapka
Egyujjas kesztyű lányka arccal
Homlokpánt
Pomponos sapka
Csíkos mellény gyerekeknek
Csomózott sál
Egyujjas kesztyű
Nőipulcsi V nyakkal
Mackómintás sál
Fehér lányka pulcsi
Lilla szívecskés pulcsija
Lilla tarka pulcsija
Alkalmi kötött táskák
Kék-fehér férfi pulcsi
Ülőmacis gyerekpulcsi
Kék-fehér pulcsi gyerekeknek
Gyerek pulcsi álló macimintával
Ördögsapka és ötujjas kesztyű
Bogyós-csavart sapka, sál és kesztyű
Páros és páratlan kesztyű
Norvégmintás gyerek pulcsi és sapka
Norvégmintás férfi sapka és sál
Sapka, zsebes sál, lábszárvédő és kesztyű gyerekeknek
Kötött együttes lányoknak
Padlizsánlila kötött mellény
Fekete lyukmintás kötöt mellény
Klasszikus sísapka és egyujjas kesztyű
Rusztikus sapka és kesztyű
Baszk sapka
Melírozott sapka és kesztyű
Natúr sapka és sál
Horgolás
Horgolt mamusz
Stóla
Horgolt hátizsák
Horgolt aljú kabátka
Virágos-cakkos horgolt top
Pillangós táska
Napraforgós táska
Horgolt pillangók
Horgolt sárga szalvétagyűrűk
Sárga teritő horgolt betéttel
Horgolt kendő
Horlgolt kisteritő
Horgolás kezdőknek
Horgolt mellény azsúr bordűrrel
Horgolt nagykendő
Horgolt moher sál
Horgolt sál
Horgolt béka-hátizsák
Bevásárlókosár
Alkalmi táska
Csillag-négyzetekből horgolt táska
Topánkák piciknek
Csíkos kalap
Keresztszemes
Kicsi Tündéri Lonkás hímzés
Fürdőszobai keresztszemes
Napraforgók
Vidám tengeri társaság
Katicás tányéralátét és szalvéta
Romatikus kerti kép
Ibolya, gyöngyvirág és hegedű
Hóvirágos tányéralátét
Párna nárciszokkal
Tulipán koszorús teritő
Tulipános futó
Faleveles könyvjelző
Keresztszemes kép nefelejccsel
Egy csokor gyöngyvirág cserépben
Keresztszemes ibolya cserépben
Keresztszemes sárgavirág cserépben
Konyhai keresztszemes falikép
Árnyékkép párocskával
Dekoratív kék-fehér párna
Dupla keresztszemes teritőcske
Hímzés
Hímzett párna és alátét
Hímzett monogramok
Hímzett párnák pillangókkal és virágokkal
Hímzés öltések
Vagdalásos teritő
Könyvborító írásos mintával
Szövés
Karácsonyi kézimunka
Még kézimunkás adventi naptárak 2009
Adventi naptár ötletek 2009
Angyalkás és csillagos ajtódísz
Textil és patchwork szívek karácsonyfára
Ragyogó csillag karácsonyi terítő
Horgolt karácsonyfák
Karácsonyfa üdvözlőkártya és függelék
Csomagoljunk hóemberekkel
Textil fenyős girland
Textil fenyőfák
Zsák és kép keresztszemes Mikulásokkal
Adventi kalendárium ötletek - kézimunka technikákkal
Textilcsillagos adventi kalendárium
Kis csomagok angyalszárnyon
Adventi textil ajtódísz
Karácsonyi horgolt edényfogók - 2
Adventi koszorú textilből
Karácsonyi horgolt edényfogók - 1
Mikulásos és angyalos ajándékszatyor
Aranysapkás horgolt angyalka
Három karácsonyi keresztszemes minta
Horgolt csillag, tallér és szívecske karácsonyfára
Karácsonyi textil koszorú
Fehér horgolt angyal arany díszitéssel
Átváltozós adventi naptát
Horgolt angyalka piros masnival
Csillagos szalvétagyűrű és futó rénszarvasokkal
Adventi naptár hóemberekkel, mikulással és angyalkával
Télapó fej
Horgolt karácsonyfadíszek
Horgolt angyalka karácsonyfadísz
Receteritő harangokkal
Patchwork mikuláscsizma
Koszorú hóemberrel és fenyőfával
Horgolt fehér csillagok karácsonyfára
Adventi naptár kötött zoknikkal
Adventi naptár kis táskákkal
Piros horgolt karácsonyfa díszek
Mézeskalácsos asztalteritő
Karácsonyi terítő fenyőfákkal
Csillag alakú mikulásvirágos karácsonyi teritőcske
Horgolt angyal
Horgolt csillagok karácsonyfára
Karácsonyi futó gyertyákkal
Recehorgolásos karácsonyi terítő
Egyéb
Pomponos szőnyeg
Faleveles párna
Ajándékok kézimunka technikákkal
Öves szerszámtáska
Sakk és malom textilből
Bálint-napi kézimunka
Foltos szív alátét
Kötött szívecskék
Húsvéti kézimunka
Húsvéti ajándégyűjtögető táska
Horgolt tyúkocska
Húsvéti futó csibékkel
Patchwork asztalközép
Őszi kézimunkák
Almás falikép
Textil sütőtökök
Kreatív
Üvegfestés
Üvegfestés - Alapok
Decoupage
Selyemfestés
Virágkötészet
Hortenziás-almás asztaldísz
Zinia/Rézvirág koszorú
Koszorú almákból és dróthálóból
Drótozás és masnikötés - szárazvirágkötészet
A szárazvirág kötészetben használt eszközök
Virágok és más növények szárítása
Árvácskakoszorú
Karácsonyi dekor
Kreatív adventi naptár ötletek 2009
Zsákvászon mikuláscsizma
Adventi koszorúk 2
Adventi naptár ötletek 2
Angyalkák zsákokkal - Adventi naptár
Adventi koszorúk 1
100lábús adventi naptár
Adventi naptár ötletek 1
Ezüstös csillámporos karácsonyfagömb
Angyalka haranggal
Függő díszek articsóka technikával
Virágcserépből gyertyatartó
Zsinórral díszített gömb
Angyalka kagylóból
Karácsonyi asztaldísz diókkal és gömbökkel
Kék üvegfestéses karácsonyfadísz
Csillogó ezüstös asztaldísz
Hópihés ünnepi gyertyák
Koszorú apró tobozokkal és arany gömbökkel
Koszorú sütiformákból
Üvegfestéses díszek
Flízből készített díszek
Csillogó díszek csigavonalakkal
Karácsonyi fehér ablakdíszek
Saját készitésű karácsonyfa diszek
Ezüstben pompázó adventi koszorú
Adventi koszorú
Karácsonyi ajtókoszorú
Karácsonyi díszdobozok szalvéta technikával
Karácsonyi díszcserepek szalvéta technikával díszitve
Mohával bevont cserepek
Karácsonyi csillag
Szalmahold
Ajtókoszorúk
Húsvéti dekor
Tarka tojásfészek
Dekorációk
Fátyollevél készítése
Mécsesek kókuszból
Koszorú gombokkal
Érdekes képkeretek és képek
Érdekes szappanok
Hangulat világitás mécsesekkel
Gyertya díszes cserépben
Ajándék ötletek
Hőmérő
Elegáns papírhajtogatós csomagolás
Csomagoljuk ötletesen a gyerek ajándékát
Malom játék üveglapon
Stóla gyöngyrojtokkal
Csillagos ajándékcsomagolás
Aprósütemények fürdéshez
Különleges itókák különleges csomagolásban ajándékba
Őszi dekorációk
Csillagtök mint gyertyatartó
Őszi koszorúk 2
Őszi koszorúk
Halloween őszi koszorú apró tökökből
Őszi mécsestartó
Őszi dekorációk
Töklámpás és más őszi díszek
Ékszer készítés
Drótból
Farsangi jelmezek
Porcelánfestés
Bálint-napra szívesen
Rózsák szív alakzatban
Csupa rózsaszínű romantika
Szívek az ágyvégen
Uszó szívalakú gyertyák
Édes meglepetés
Valentin-napi üdvözlet meglepetésekkel
Szárítottrózsa szívfa
Papírszívek koszorúban
Rózsák óriás pohárban
Szívecskés girlandok
Üzenő mécsesek
Gyertya szívek ölelésében
Gyertya gyöngyök között
Rózsák kagylóban
Mohából készült szív
Szövés - Fonás
Dekorációk
Fátyollevél készítése
Mécsesek kókuszból
Koszorú gombokkal
Érdekes képkeretek és képek
Érdekes szappanok
Hangulat világitás mécsesekkel
Gyertya díszes cserépben
Őszi dekorációk
Csillagtök mint gyertyatartó
Őszi koszorúk 2
Őszi koszorúk
Halloween őszi koszorú apró tökökből
Őszi mécsestartó
Őszi dekorációk
Töklámpás és más őszi díszek
Karácsonyi dekor
Kreatív adventi naptár ötletek 2009
Zsákvászon mikuláscsizma
Adventi koszorúk 2
Adventi naptár ötletek 2
Angyalkák zsákokkal - Adventi naptár
Adventi koszorúk 1
100lábús adventi naptár
Adventi naptár ötletek 1
Ezüstös csillámporos karácsonyfagömb
Angyalka haranggal
Függő díszek articsóka technikával
Virágcserépből gyertyatartó
Zsinórral díszített gömb
Angyalka kagylóból
Karácsonyi asztaldísz diókkal és gömbökkel
Kék üvegfestéses karácsonyfadísz
Csillogó ezüstös asztaldísz
Hópihés ünnepi gyertyák
Koszorú apró tobozokkal és arany gömbökkel
Koszorú sütiformákból
Üvegfestéses díszek
Flízből készített díszek
Csillogó díszek csigavonalakkal
Karácsonyi fehér ablakdíszek
Saját készitésű karácsonyfa diszek
Ezüstben pompázó adventi koszorú
Adventi koszorú
Karácsonyi ajtókoszorú
Karácsonyi díszdobozok szalvéta technikával
Karácsonyi díszcserepek szalvéta technikával díszitve
Mohával bevont cserepek
Karácsonyi csillag
Szalmahold
Ajtókoszorúk
Ajándék ötletek
Hőmérő
Elegáns papírhajtogatós csomagolás
Csomagoljuk ötletesen a gyerek ajándékát
Malom játék üveglapon
Stóla gyöngyrojtokkal
Csillagos ajándékcsomagolás
Aprósütemények fürdéshez
Különleges itókák különleges csomagolásban ajándékba
Húsvéti dekor
Tarka tojásfészek
Virágkötészet
Hortenziás-almás asztaldísz
Zinia/Rézvirág koszorú
Koszorú almákból és dróthálóból
Drótozás és masnikötés - szárazvirágkötészet
A szárazvirág kötészetben használt eszközök
Virágok és más növények szárítása
Árvácskakoszorú
Üvegfestés
Üvegfestés - Alapok
Bálint-napra szívesen
Rózsák szív alakzatban
Csupa rózsaszínű romantika
Szívek az ágyvégen
Uszó szívalakú gyertyák
Édes meglepetés
Valentin-napi üdvözlet meglepetésekkel
Szárítottrózsa szívfa
Papírszívek koszorúban
Rózsák óriás pohárban
Szívecskés girlandok
Üzenő mécsesek
Gyertya szívek ölelésében
Gyertya gyöngyök között
Rózsák kagylóban
Mohából készült szív
Egyébb kreatív
Pergamano - Pergamencsipke készítés
Egyébb kreatív
Pergamano - Pergamencsipke készítés
Gyerekeknek
Babák
Vöröshajú baba
Hajas párnababa
Pólyás párnababa
Kifordítható alvó-mosolygós baba
Gomb-babák
Állatok - Figurák
Öt kötött kutyus -melírozott kutya
Egyszerű maci
Öt kötött kutyus - barna kutya
Textil tehénke
Öt kötött kutyus - fehér kutya
Textil bohóc
Csiga-Biga
Kötött állatkák
Társasjátékok
Ashte Kashte textil társasjáték
Malom játék textilből
Házikészítésű GO társasjáték
Házikészítésű TWISTER társasjáték
Dekorációk
Ötletes dekorációk gumilapokból
Takarók stb
Tornazsák Tündéri Lonkával
Tutyi egyszerűen házilag
Hímzett macis párna
Játékok
Tarka-barka labda
Épitőkockák szivacsból
Varrás nélküli polár babalabda
Apró kezek ajéndékai
Videók
Kötős videók
Kötő suli - sima kötés
Kötő suli - kezdés
Patchwork videók
Nagymama virágoskertje videók
Hatszögek szerkesztése
Ivek varrása foltvarrásban
Horgolós videók
Horgolós suli - egyráhajtásos pálca
Horgoló suli - láncszem
Kreatív videók
Distressed ink használata
Hímzős videók
Keresztszemes öltések
Események
Pályázatok
Karácsonyi pályázat
2011-es Országos Foltvarró kiállítás megrendezése
Színharmónia, ritmus, kompozíció - pályázat
Farsangi jelmezek versenye
Inspiráció magyar kékfestő anyagokra
Még egy pályázati határidő módosítás
Pályázati jelentkezési határidő meghosszabbodott
A Magyar Foltvarró Céh 2009-es, országos kiállításának pályázata
Pályázat: "Foltbarátság határok nélkül"
VI. Országos Varrós nap Tatabányán. Pályázat
A Műszőrmeház, Nyitrai Katalin és a Makower cég közös pályázata
Kiállítások
Magyar Scrapbook Nap
Tatabányai Quilt Fesztivál
Tanfolyamok a Székesfehérvári Országos Foltvarró kiállításon
"Országos örömvarrás " - Tatabányán
Régiós találkozó és tanfolyam Kecskeméten
"Színharmónia, ritmus, kompozíció" - kiállítás
Foltos kiállítás
Foltos Húsvét - Mezőkövesd
Műszőrmeház páyázatának kiállítása
„Vagyunk, akik voltunk, és leszünk, akik vagyunk…” - kiállítás
Tavaszi virágzás - kiállitás
Tavaszi régiós varrás Pestszentlőrincen
Tavaszváró közös varrás
Quilt Art 22 kiállítás
Patchwork kiállitások 2008 december
Könyvajánló
Kézimunka könyvek
Varrós és foltvarrós könyvek
Kötős könyvek
Kreatív hobby könyvek
Lelőhelyek
Webes lelőhelyek
Online kézimunka boltok
Kézimunka és hobby boltok
Ez + Az
Humoros foltos
Murphy törvények- Hamariné Mártanéni cikke
A foltkór patológiája - Hamariné Mártanéni cikke
>>> Fórum
Képtár
Linkajánló
Adok - Veszek
Letöltések
Hírforrások
Kapcsolat
Keresés
Webhely térkép
Felhasználó menü
Powered by Xmap!
Vissza a lap tetejere